Přihlášení

Uživatelské jméno
Heslo
Pamatuj si mě


Fantasy

Hledají se blesky, zn. spěchá

Přidáno: 12. března 2010 000 19:09 uživatelem admin v sekci: Dobrodružný Fantasy Rodinný

Kdesi v Americe žije Percy Jackson normální nudný život. Matka je doma a nevlastní otec je takový klasický pobuda. V ničem nevynikal a ještě je k tomu disgrafik. Jediné, co ho bavilo bylo potápění. Příběh je velmí podobný Harrymu Potterovi. Také mu někdo tajně pomáhá - Kentaur a Kozlík. Dozví se o sobě, že je synem Poseidona až po tom, co na něho zaútočí harpyje, která se vydala za jeho učitelku. Zeus odněkud slyšel, že jeho blesky ukradl právě Percy a posílá různá monstra, aby je získal zpátky. O blesky má zájem i Hádes.

Percy utíká do tábora pro polobohy, kde má získat základní bojový výcvik a naučit se různé triky zděděné od otce, aby mohl dostat svoji matku zpátky z podsvětí, kde ji drží jako rukojmí Hádes. Percy sice o blesku nikdy neslyšel, ale snaží se přesvědčit Hádese o tom, že je opravdu v tom nevinně a doufá, že ji propustí. V cestě do pekla narazí na velmi dobře graficky upravenou Medúzu Uma Thurmanovou.


Číst »
Komentáře (0) »

Legion - když bůh nemá lidi rád

Přidáno: 30. ledna 2010 000 15:18 uživatelem admin v sekci: Akční Fantasy Horor
Legion vydělal v den svého zveřejnění přes 6 miliónů USD. S rozpočtem 26 miliónů USD se dá říci, že je film velmi výdělečný. Ve stejném týdnu se pohybuje v Americe na druhém místě v kinech pouze za Avatarem, ale kromě úspěchů má také hodně kritiky. Diváci kritizují Legion hlavně kvůli zmatenému začátku filmu a příliš mnoho dialogů. Ti, co už Legii viděli, říkali o ní, že sice je to skvělý "sobotní" film, ale více vám nenabídne. Ani zvláštní efekty, ani příběh není ošetřený až do konce. Skoro celý film se odehrává na "pískovišti", který až příliš připomíná poslední díl Resident Evilu.

"Bůh přestává být tolerantní vůči lidem a posílá anděli ke zničení země. Jediný, kdo ještě pomáhá lidstvu je "fallen" anděl Michael. Někde v Novém Mexiku vede Michael skupinu lidí, aby ochránili těhotnou servírku před příšerami - poslední naděje před zkázou.


Číst »
Komentáře (0) »
Strana 1 z 1