Přihlášení

Uživatelské jméno
Heslo
Pamatuj si mě


Rodinný

Legendární panda

Přidáno: 11. června 2011 000 23:35 uživatelem unlu v sekci: Animovaný Komedie Rodinný
Dračí bojovník je zpátky. Tentokrát ho nikdo nenaučí novému bojovému stylu, musí na to přijít sám. Jeho protivníkem bude paví princ Shen, chce podrobit celou Čínu. Kdo jiný než Po se mu postaví do cesty. Po a jeho přátelé se vydají na cestu zastavit jeho šílený plán. Cestou Po začne mívat sny, které se zdají velmi reálné. Zahlédl v něm jeho rodiče a lorda Shena. Stále netuší, že podle proroctví Shena zastaví černobílý bojovník (takhle nazývají v Číně pandy?). Shen poslal armádu, aby povraždil všechny pandy. Jenom Po přežije a najde ho husa a vychová ho jako syna.

Dát jméno pandě Po není sice zrovna moc originální, byl tu přece už Pú od Walta Disneye. Fanouškům to ale nevadí a Po je pořád hitem. Udělat pokračování jedničky tak, aby byla lepší nebo alespoň na stejné úrovni jako je jednička, je velmi těžký boj a režisérka Jennifer Yuh to zvládla. Do dvojky nacpala co nejvíce akce. Dialogy a scény, kde se diváci domysleli vlastní scénaře, zmenšila na polovinu. A humor? Ten začlenila do akce.


Číst »
Komentáře (1) »

Zelený obr po čtvrté

Přidáno: 11. června 2011 000 21:08 uživatelem unlu v sekci: Animovaný Komedie Rodinný
Po úspěchu série Shreka přišlo studio Dreamworks s dalším pokračováním. Tentokrát to vypadá opravdu na poslední díl. Bohužel, poslední neznamená, že musí být lepší než první. Čtvrtý díl hodně pokulhává za předchozími díly. Důvodem jsou asi opkaující se vtipy a ohraný příběh o lásce. Film se natáčel ve 3D a měl diváky nadchnout ... to se ale nestalo.

Shreka se teďka už nikdo nebojí a berou si ho jako maskota než obra. Má doma děti, o které se musí starat, nemá čas ani na svůj bahní koupel. I přesto, že je populární a je pořád centrem pozornosti, nemá z toho radost. Chce, aby všechno bylo jako za starých časů, kdy se ho lidi báli a on si mohl dělat co chtěl.


Číst »
Komentáře (0) »

Hledají se blesky, zn. spěchá

Přidáno: 12. března 2010 000 19:09 uživatelem admin v sekci: Dobrodružný Fantasy Rodinný

Kdesi v Americe žije Percy Jackson normální nudný život. Matka je doma a nevlastní otec je takový klasický pobuda. V ničem nevynikal a ještě je k tomu disgrafik. Jediné, co ho bavilo bylo potápění. Příběh je velmí podobný Harrymu Potterovi. Také mu někdo tajně pomáhá - Kentaur a Kozlík. Dozví se o sobě, že je synem Poseidona až po tom, co na něho zaútočí harpyje, která se vydala za jeho učitelku. Zeus odněkud slyšel, že jeho blesky ukradl právě Percy a posílá různá monstra, aby je získal zpátky. O blesky má zájem i Hádes.

Percy utíká do tábora pro polobohy, kde má získat základní bojový výcvik a naučit se různé triky zděděné od otce, aby mohl dostat svoji matku zpátky z podsvětí, kde ji drží jako rukojmí Hádes. Percy sice o blesku nikdy neslyšel, ale snaží se přesvědčit Hádese o tom, že je opravdu v tom nevinně a doufá, že ji propustí. V cestě do pekla narazí na velmi dobře graficky upravenou Medúzu Uma Thurmanovou.


Číst »
Komentáře (0) »
Strana 1 z 1