Přihlášení

Uživatelské jméno
Heslo
Pamatuj si mě


Jak svět zachránila kniha

Přidáno: 18. června 2010 uživatelem admin v sekci: Akční Dobrodružný Zobrazeno: 3657x
Tagy: apokalypsa, eli, bible
[+] [o] [-] Mohlo by vás zajímat Komentáře
Novodobý příběh, v hlavní roli - Bible. Film by nám měl vyjít podle vzorce Apokalypsa + Šílený Max. Režiséři se snažili o co nejlepší efekty, ale ten se ve filmu nebyl moc "vidět", neboť celý film je o nezastavitelném poutníkovi, který pomocí mačety a s neviditelným osobním štítem se vydá na vlastní cestu. Věřte nebo ne, ale když ozónová vrstva se sníží na minimum, sem tam se dokonce objeví trhlina, takže pohledem směrem nahoru byste oslepli, lidé netouží po ničem jiném než po Bibli. Ve zpustošené zemi jsou všude divoci, kteří by vás zabili pro pár ponožek. Zde se objeví náš hrdina, Denzel Washington nebo-li Eli, který je zarostlý od hlavy až k patě. Má pouze jediný cíl, dopravit vzácnou knihu se znakem "plus" na Západ.

Bohužel se mu do cesty postaví muž, který pomocí své vědomosti ovládl městečko. Kdybyste se ptali, jak ho dokázal ovládnout, když kolem něho jsou všude barbaři. Mocným se stal díky tomu, že dokázal číst! Další nesrovnalost ve filmu, který stahuje očekávaný film z žebříčku už hned pár týdnu po premiéře. Eli se dostane do styku s místními, kde mu chtějí sebrat jeho knihu. Z pistole s nekonečnými náboji porazí všechny. Jenom by mě teďka pořád zajímalo, proč se nikdo netrefí, když na něho střílelo 20 padouchů. Očividně měl kliku.


Poslední dobou je trend, kde si lidé ve studiu řeknou "tak když nemáme kam investovat, tak to pojďme hodit na apokalypsu". Je to přesně případ tohoto filmu. Jediní, kteří zachránili tento "zpustošený" film byl vynikající výkon Denzela Washingtona a krása Mily Kunis, která se také moc neprosadila jako jeho sidekick. Ještě dodat, že Denzel za film inkasoval 20% z celkového nákladu na film, což je velmi férový. Bez něho by na film nikdo nešel. Film slouží jako varování, že se mají touhle cestou vyhnout.
Název filmu: Kniha přežití - The book of Eli
Žánr: Akční Dobrodružný
Délka filmu: 118 minut

Režie: Albert Hughes, Allen Hughes
Země výroby: USA
Společnost: Alcon Entertainment
Hrají: Denzel Washington, Gary Oldman, Mila Kunis, Ray Stevenson, Jennifer Beals, Malcolm McDowell, Michael Gambon, Tom Waits, Evan Jones, Lateef Crowder, Frances de la Tour

Trailer
V kinech od 04.03.2010

Okomentovat

Napište jako první komentář.
Tvoje Jméno:


Váš komentář:


Ověřovací kód:* Nepište vulgární a hanebné texty. Maximální délka 400 znaků