Přihlášení

Uživatelské jméno
Heslo
Pamatuj si mě


Recenze Filmů

Legendární panda

Přidáno: 11. června 2011 v 23:35 uživatelem unlu v sekci: Animovaný Komedie Rodinný
Dračí bojovník je zpátky. Tentokrát ho nikdo nenaučí novému bojovému stylu, musí na to přijít sám. Jeho protivníkem bude paví princ Shen, chce podrobit celou Čínu. Kdo jiný než Po se mu postaví do cesty. Po a jeho přátelé se vydají na cestu zastavit jeho šílený plán. Cestou Po začne mívat sny, které se zdají velmi reálné. Zahlédl v něm jeho rodiče a lorda Shena. Stále netuší, že podle proroctví Shena zastaví černobílý bojovník (takhle nazývají v Číně pandy?). Shen poslal armádu, aby povraždil všechny pandy. Jenom Po přežije a najde ho husa a vychová ho jako syna.

Dát jméno pandě Po není sice zrovna moc originální, byl tu přece už Pú od Walta Disneye. Fanouškům to ale nevadí a Po je pořád hitem. Udělat pokračování jedničky tak, aby byla lepší nebo alespoň na stejné úrovni jako je jednička, je velmi těžký boj a režisérka Jennifer Yuh to zvládla. Do dvojky nacpala co nejvíce akce. Dialogy a scény, kde se diváci domysleli vlastní scénaře, zmenšila na polovinu. A humor? Ten začlenila do akce.


Číst »
Komentáře (1) »

Zdroják

Přidáno: 11. června 2011 v 23:19 uživatelem unlu v sekci: Akční Sci-fi
Mám hodně rád sci-fi filmy a tenhle určitě bude patřit do mých oblíbených. Zvláštní efekty ve filmu moc k vidění nejsou, ale za to příběh je perfektní... až na poslední část, kde mi po skončení filmu trvalo pár minut, než jsem ho pochopil. Zdrojový kód se velmi podobá filmu Moon a částečně i Matrixu. Hlavní hrdina se probudí ve vlaku v těle jiného muže. Než se seznámí s okolím, tak vlak vybouchne a probudí se tentokrát připoutaný ve tmavém místnosti. Na monitoru se objeví žena a zeptá se ho na podrobnosti ve vlaku. Zmatený odpoví, že neví, co se stalo. Než stihne se ji zeptat na svůj původ, pošle ho zpátky do vlaku, aby našel atentátníka, který nechal vlak hodit do povětří.


Číst »
Komentáře (0) »

Zelený obr po čtvrté

Přidáno: 11. června 2011 v 21:08 uživatelem unlu v sekci: Animovaný Komedie Rodinný
Po úspěchu série Shreka přišlo studio Dreamworks s dalším pokračováním. Tentokrát to vypadá opravdu na poslední díl. Bohužel, poslední neznamená, že musí být lepší než první. Čtvrtý díl hodně pokulhává za předchozími díly. Důvodem jsou asi opkaující se vtipy a ohraný příběh o lásce. Film se natáčel ve 3D a měl diváky nadchnout ... to se ale nestalo.

Shreka se teďka už nikdo nebojí a berou si ho jako maskota než obra. Má doma děti, o které se musí starat, nemá čas ani na svůj bahní koupel. I přesto, že je populární a je pořád centrem pozornosti, nemá z toho radost. Chce, aby všechno bylo jako za starých časů, kdy se ho lidi báli a on si mohl dělat co chtěl.


Číst »
Komentáře (0) »

Jaké číslo jsi?

Přidáno: 4. května 2011 v 14:58 uživatelem admin v sekci: Akční Sci-fi
Do kinech přichází nový film, který je velmi podobný sérii Stmívání. Herci jsou z řad teenagerů, takže se tu samozřejmě objeví "zakázaná" láska dvou mladých lidí - mimozemšťan a člověk. Jméno hlavního hrdiny neznáme, neboť se neustále mění. Ve filmu zní pouze jedno falešné jméno, John Smith, takže můžeme říci, že John Smith, hlavní hrdina utíká před nepřátelskou rasou z jiné planety. Loví jeho rasu už pěkných pár let a přežilo jich pouze 9. Tři už zabili a on je další na řadě. Neustálé utíkání ho přestane bavit a rozhodne se zůstat ve městě Ohio, kde se také zamiloval do místní fotografky Sarah. Ale co by to byl za film, kde by láska byla tak jednoduchá. Její bývalý Johna kvůli tomu pronásleduje a snaží se ho zastrašit. Jako každý správný hrdina, i zde má "super" John svého sidekickera, který je blázen do Ufo.Číst »
Komentáře (1) »

(nechte se) Nakopat zadky padouchům

Přidáno: 18. června 2010 v 11:50 uživatelem admin v sekci: Akční Drama Komedie
Středoškolák Dave, kterého byste typli na na jeden z prci prci prcičky, dostane bláznivý nápad. Stát se superhrdinou. Tenhle puberťák neleze po zdech, nestřílí pavučiny a ani nehází blesky, má akorát jedinou vlastnost - být ignorován. Od komiksové předlohy, kde tvůrci toho vzali celkem dost z Batmana a Spidermana, se film moc neliší. Puberťák Dave, který denně si masturbuje u svého notebooku a jako správný geeker hraje svoje online hry se svými kamarády si jednoho řekne, že už nikdy v životě nebude utíkat. Že se chce stát jako Klark Kent, Petrem Parkrem a bojovat proti zločinu. Koupí si proto expresně na internetu punčocháče a vydá se do boje. Cestou ze školy uvidí scénu, kde gang útočí na jednoho. Rozepne si košili jako Superman, pod kterým se skrývá oblek Scorpiona ze Spidermana. Ani s Kung fu filmy od Bruce Lee si ani neškrtl a odchází se zlomenými kostmi, kde mu museli v nemocnici nahradit železem. Ještě mu chyběly drápy a byl by Wolverine.


Číst »
Komentáře (0) »
Strana 2 z 3